Proč kupovat renovovaný toner?

Narozdíl od koupě nové kazety při renovaci kupujete jen to, co opravdu potřebujete – opotřebené součástky a spotřebované náplně.

To také umožňuje snížit cenu renovované kazety až na 60% ceny kazety nové, a to při zachování kvality tisku i počtu vytištěných stran.

Díky menšímu množství odpadu šetří nákup renovovaných tonerů nejen Vaši kapsu, ale i životní prostředí.K renovaci máte tedy hned dva důvody: ekonomický a ekologický.

Co to renovace toneru vlastně je?

Renovace toneru znamená jeho opětovné zprovoznění pro tisk za podstatně nižších nákladů oproti koupi nového „originálu“. S renovovaným tonerem pak vytisknete stejný počet stránek, jako s originálním.

Proces renovace

Tonerovou kazetu nejdříve rozebereme na jednotlivé části. Ty odborně vyčistíme a připravíme pro další použití. Pokud se při kontrole těchto součástí zjistí, že jsou poškozeny, jsou vyměněny za nové. Následně se do kazet nasype odpovídající množství náplně. Náplň je pro každý toner jiná a Váš toner dostane přesně odpovídající typ náplně, na jakou je od výroby zvyklý. Až pak toner znovu poskládáme.

Test kvality

Renovovaná kazeta prochází náročným testem kvality tisku. Každá kazeta prochází testováním, kdy jsou na právě zrenovované kazetě provedeny různé tisky tak, aby byly ihned zjištěny jakékoliv chyby v tisku. Pokud je při testech zjištěna závada, toner opět rozložíme a chybu způsobující součást vyměníme za novou. Renovace kazet tedy není jen pouhé přisypání náplně, ale jde o složitý proces.

Vyzvednutí

Váš starý toner přímo u nás na prodejně vyměníte za renovovaný.

—————————————————–

Jaký protiargument často slyšíme?

Máte-li tiskárnu v záruce a použijete-li renovovaný toner, ztrácíte záruku.

Záruka nebude uplatněna v případě, že by Vám tiskárnu vyřadil z provozu renovovaný toner. Záruku tedy v žádném případě neztrácíte a veškerou elektroniku a další případné záležitosti Vám prodejce tiskárny musí reklamovat. Jakýkoliv nedostatek námi renovovaného toneru ihned ZDARMA napravíme. Za své tonery zkrátka ručíme.

Proč tedy toner renovovat?

  • Až o 60% nižší náklady na tisk oproti „originálům“
  • Garance kvality tisku
  • Každý renovovaný toner je testován
  • Kvalita renovace toneru je srovnatelná s originálními produkty
  • Renovací odpadá starost s odpadním materiálem
  • Nezatěžujete životní prostředí dalšími zbytečnými odpady
  • Toner tiskne kvalitně.
  • Toner vytiskne stejný počet výtisků jako „originál“.
  • Toner neponičí zařízení ve kterém je vložen.
  • Toner je plně kompatibilní se zařízením, pro něž je určen.

 

Tisknete více než obvyklý uživatel a pravidelně dokupujete nové tonery?

Nabízíme Vám možnost pravidelné dodávky renovovaných tonerů. Potřebujete například jednou za měsíc nový toner? Spolupracujte s námi a Váš plný toner tu na Vás bude čekat pravidelně.